В ЗДО №38 відбулося  тематичне Свято осені –  яскраве, цікаве, насичене різноманітною діяльністю, орієнтоване як на розважальне дійство , так і на розвиток дітей, багате на емоції , радісне хвилювання , спілкування.

Осінь! Свято барвисте й яскраве

Розмалювало все навкруги.

Діти грибочками  «повиростали»

І у  таночок пішли залюбки.

Морквиця, капустиця,

Бурячок -гарбузів син

Осінь щедру та багату

У садочок привели.

Веселились ,танцювали,

Гралися , сміялись .

Побажання добра  й миру

Усім  нам бажали.