В ЗДО №38 відбулося тематичне Свято осені – яскраве, цікаве, насичене різноманітною діяльністю, орієнтоване як на розважальне дійство , так і на розвиток дітей, багате на емоції , радісне хвилювання , спілкування.
Осінь! Свято барвисте й яскраве
Розмалювало все навкруги.
Діти грибочками «повиростали»
І у таночок пішли залюбки.
Морквиця, капустиця,
Бурячок -гарбузів син
Осінь щедру та багату
У садочок привели.
Веселились ,танцювали,
Гралися , сміялись .
Побажання добра й миру
Усім нам бажали.




