
Сьогодні відбулася цікава година з нагоди дня народження великої письменниці, поетеси, драматургині Лесі Українки. Вихованці середньої групи Івасик Телесик показали виставу – “Біда навчить”.
Казка створила в залі позитивний емоційний настрій. Маленькі глядачі із захопленням стежили за пригодами героїв та разом шукали відповіді на важливі життєві питання, розв’язували проблемну ситуацію, робили висновки про дружбу, працю, поведінку, про добро і зло.
Вистава зробила цей день яскравим та емоційним як для маленьких акторів, так і для маленьких глядачів.
Леся Українка – невд’ємна частина нашої державності, символ незламності та самобутності народу, джерело натхнення для української нації. Вона є уособленням епохи, яка надихає нас творити, боротися та досягати нових висот. Її творчість не втрачає актуальності й донині та дарує силу і наснагу діяти сьогодні.
Леся Українка – актуальна завжди, а особливо в останні роки, у роки війни. Леся – це наша зброя!




